Ropczyce: Jechał zygzakiem. Miał ponad 3,5 promila alkoholu!

2021-10-18 15:25
Ropczyce: Jechał zygzakiem po drodze. Będzie tłumaczył się przed sądem
Autor: Materiały policji Ropczyce: Jechał zygzakiem po drodze. Będzie tłumaczył się przed sądem

Jechał całą szerokością drogi, teraz stanie przed sądem. To 67-letni kierowca, który wczoraj został zatrzymany przez policję w Ropczycach. Mundurowi dostali zgłoszenie, że jeden z samochodów jadący w kierunku miasta jedzie całą szerokością jezdni. Mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu!

Wczoraj wieczorem do dyżurki Komendy Powiatowej w Ropczycach doszło zgłoszenie, że w kierunku miasta jedzie samochód, który porusza się całą szerokością jezdni. Funkcjonariuszom szybko udało się odnaleźć samochód. Zresztą nie było trudno znaleźć auto, które nie jedzie wzdłuż wytyczonej drogi, tylko wjeżdża na przeciwny pas. Funkcjonariusze opisany pojazd zauważyli na skrzyżowaniu ul. Zielonej i Wiejskiej. Kierujący nim mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej.

CZYTAJ TAKŻE: Sanok: Przejechał się na rowerze żeby wyrzucić śmieci. Złapany na gorącym uczynku!

Mężczyzna był pod wpływem alkoholu

Mundurowi szybko potwierdzili przypuszczenie zgłaszającego. Po zatrzymaniu auta, kierujący samochodem mężczyzna bełkotał i chwiał się na nogach. Badanie alkomatem wykazało to co oczywiste. Mężczyzna w organizmie miał ponad 3,5 promila alkoholu. Samochód, którym jechał 67- latek trafił na policyjny parking, natomiast kierujący został przewieziony do izby wytrzeźwień. Mężczyzna oczywiście stracił prawo jazdy, i teraz za jazdę na podwójnym gazie stanie przed sądem.

36-latka spieszyła się do pracy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE