Rockowa Noc 2023 w Rzeszowie. Poznaliśmy termin, pierwsze gwiazdy i ceny biletów

i

Autor: Materiały prasowe / Estrada Rzeszowska

Rockowa Noc 2023 w Rzeszowie. Poznaliśmy termin, pierwsze gwiazdy i ceny biletów

2023-02-10 9:49

Festiwal Rockowa Noc w Rzeszowie odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia. Festiwal w 2023 roku będzie obchodzić swoje 18-te urodziny. Organizatorzy ogłosili też pierwsze gwiazdy, a także poinformowali, że wystartowała pierwsza pula karnetów dwudniowych w cenie 79 zł. Od kiedy będzie dostępna? Kto zagra na Rockowej Nocy?

Rockowa Noc 2023. Znamy dwa pierwsze zespoły

Estrada Rzeszowa poinformowała, że Rockowa Noc 2023 odbędzie się pod znakiem najhuczniejszej 18-tki tego roku. Ogłoszono dwa pierwsze zespoły, które zobaczymy na scenie.

- Będą to legenda polskiego thrash i death metalu ze specjalnym koncertem na 40-lecie - Vader oraz Miły Młody Człowiek - WaluśKraksaKryzys – nadzieja polskiej alternatywy – czytamy w komunikacie.

Jak zapowiadają organizatorzy kolejne ogłoszenia dotyczące line-upu komunikowane będą również w godzinach nocnych. 

Miejsce i termin Rockowej Nocy 2023

Znany jest termin wydarzenia, to ostatni weekend wakacji: piątek 25 i sobota 26 sierpnia. Biorąc pod uwagę zeszłoroczną edycję należy też spodziewać się całonocnej imprezy pomiędzy piątkiem a sobotą. Festiwal odbędzie się podobnie jak w zeszłym roku, w samym sercu Rzeszowa, w Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej.

Od kiedy bilety na Rockową Noc 2023?

 Sprzedaż karnetów na festiwal już ruszyła. Są one dostępne w bileteriach Ticketmaster oraz Biletomat, linki do ich zakupu znaleźć można na stronie www.rockowanoc.pl.

Terminy dostępności biletów i ceny: 

  • Do 18 maja, w ramach I puli zakupić można karnety dwudniowe, które kosztują 79,00 zł, a w dla posiadaczy Karty Rodzina Wielodzietna 3+, motocyklistów oraz młodzieży w wieku 12-16 lat ulgowych dedykowanych 39,50 zł. Dzieci do 12 roku życia wejdą na tern festiwalu pod opieką rodziców zupełnie bezpłatnie.
  • Druga pula biletów dostępna będzie od 19 maja, zaś ceny wzrosną odpowiednio do 109 zł za karnet dwudniowy i 54,50 zł w wersji ulgowej.
  • W trzeciej puli, która dostępna będzie od 1 sierpnia zakupić będzie można również bilety jednodniowe, które kosztować będą 100,00 zł (50,00 zł w wersji ulgowej) oraz karnety dwudniowe w cenie 159,00 zł (ulgowe 79,50 zł).
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE