Ranking techników w Rzeszowie. Oto najlepsze szkoły [LISTA]

2023-01-27 19:50

Jakie technikum jest najlepsze w Rzeszowie? Znamy odpowiedź na to pytanie. Portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl opublikował ranking najlepszych techników w stolicy Podkarpacia. W ocenie udział wzięło 13 rzeszowskich szkół, a pod uwagę brano wyniki zarówno z matur, jak i egzaminów zawodowych. Zobaczcie listę.

Ranking najlepszych techników w Rzeszowie w 2022 roku został stworzony na podstawie wyników matur z poszczególnych przedmiotów zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym w 13 rzeszowskich technikach. Pod uwagę wzięto także wyniki egzaminów zawodowych, gdzie zwracano uwagę na poszczególne kwalifikacje. Do oceny szkół przyczyniły się także sukcesy osiągnięte na ogólnopolskich olimpiadach naukowych i wskaźnik EWD, czyli Edukacyjnej Wartości Dodanej z lat 2019-2021.

- Wszystkie dane do rankingu pozyskane zostały ze sprawdzonych źródeł takich jak OKE, CKE, MEiN oraz innych placówek oświatowych. Pełna lista techników z Rzeszowa oraz ich punktacja znajduje się w tabeli poniżej – informuje portal WaszaEdukacja.pl.

W zestawieniu znajdziecie informację o miejscu zajętym przez dane technikum w rankingu ogólnopolskim.

Mały Kazio szuka nowego domu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE