RAKSZAWA. Jechał z promilami. Zatrzymał się na ogrodzeniu

2021-10-25 14:30
RAKSZAWA. Jechał z promilami. Zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu
Autor: KPP Łańcut

Jechał z promilami. Zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu. 30-letni Ukrainiec będzie się z tego tłumaczył przed sądem. Jak ustalili łańcuccy mundurowi, mężczyzna jechał drogą powiatową w Rakszawie, gdy w pewnym momencie stracił panowanie nad autem i wjechał w róg ogrodzenia jednej z posesji. Po czym uciekł z miejsca wypadku.

Wczoraj przed godz. 12, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej w Rakszawie. - Według przekazanych informacji, w ogrodzenie jednej z posesji wjechał pojazd marki Skoda - informują łańcuccy mundurowi. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna jechał w kierunku centrum, kiedy przy skręcie stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie.

CZYTAJ TAKŻE: Dzielnicowa pomogła starszej zagubionej kobiecie. Przydał się smartwatch!

Kierowca uciekł z miejsca wypadku

Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Mundurowi namierzyli pirata drogowego. Okazał się nim 30-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna miał ponad 2 promile, przez co stracił już prawo jazdy.

Piana w rzeszowskiej fontannie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE