Ralph Kamiński/ Wersow

i

Autor: Wikipedia Ralph Kamiński, Wersow

QUIZ

QUIZ. Celebryci z Podkarpacia. Wiesz, z jakiego miasta pochodzą?

2023-11-30 14:33

Czy jesteś gotowy na wyzwanie? W naszym quizie testować będziemy waszą wiedzę na temat znanych osób pochodzących z Podkarpacia. Są to zarówno piosenkarze, sportowcy, influencerzy czy też aktorzy i dziennikarze. Zatem nie czekaj dłużej i sprawdź swoją wiedzę, z których konkretnie miast pochodzą celebryci.

Gwiazdy z Podkarpacia. Wiesz, w których miastach się urodziły?

W województwie podkarpackim możemy znaleźć wiele sławnych i utalentowanych osób, które zyskały ogromne uznanie w całej Polsce. Mimo ich popularności, mało osób zdaje sobie sprawę, że właśnie tutaj się urodzili. A może dorastali w Twoim mieście? Ci podkarpaccy celebryci osiągnęli sukcesy i są obecni zarówno w telewizji, radiu, polityce czy też na YouTubie zdobywając sporą ilość wyświetleń. Ich imiona i nazwiska stały się powszechnie znane na terenie całego kraju.

Interesujesz się życiem znanych osób? Jak dobrze znasz tych, którzy pochodzą z Podkarpacia? Zachęcamy do udziału w naszym quizie, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat sławnych osób z naszego województwa. Wśród nich znajdują się aktorzy, piosenkarze, piłkarze, influencerzy, youtuberzy, prezenterzy telewizyjni i inni twórcy, którzy urodzili się i wychowali w tym regionie.

Czy jesteś gotowy na wyzwanie? Przekonaj się, czy potrafisz rozpoznać, z jakiego miasta pochodzą te znane osobistości. Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu.

QUIZ. Znane osoby z Podkarpacia. Czy wiesz z jakiego miasta pochodzą?

Pytanie 1 z 15
Skąd pochodzi Przemysław Babiarz, dziennikarz i komentator sportowy?
Przemysław Babiarz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE