Tych 10 dobrych filmów kręcono na Podkarpaciu. Warto je obejrzeć!

i

Autor: mat. prasowe

QUIZ

QUIZ. Te filmy i seriale kręcono na Podkarpaciu. Wiesz, w którym mieście?

2023-12-08 15:45

Podkarpacie kryje zarówno przyrodnicze piękno, jak i filmowe tajemnice. Czy wiesz, że wiele znanych produkcji powstało w tym rejonie? Przygotuj się na nasz quiz, by zgadnąć, w których miastach i wioskach dokładnie. Odkryj filmowe oblicze Podkarpacia i sprawdź swoją wiedzę!

Filmy i seriale kręcone na Podkarpaciu

Podkarpacie, to region, który kryje w sobie nie tylko malownicze krajobrazy, lecz także niespodziewane tajemnice kinematografii. Wyobraź sobie, że wiele znanych filmów i seriali, które podbiły serca widzów, zostało nakręconych właśnie w naszym województwie. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, że to właśnie Podkarpacie stanowiło niezwykłą scenerię dla tych produkcji. Co więcej, zdecydowana większość z nas ma trudności z wymienieniem konkretnych miejscowości, w których te filmy powstawały. Czy jesteś gotowy, by wyruszyć na niezwykłą podróż przez kulisy filmowych produkcji na Podkarpaciu?

Nasz quiz skupia się na dwunastu filmach i serialach, które wykorzystały tę krainę jako tło dla swoich historii. Twoim zadaniem będzie odgadnąć, w których miastach lub wioskach nakręcono te produkcje. To niezwykle wymagające wyzwanie, które z pewnością przetestuje Twoją wiedzę na temat lokalizacji filmowych. Czy jesteś gotowy, by zdobyć maksymalną liczbę punktów i stać się prawdziwym ekspertem od filmowych kuluarów Podkarpacia? Tak więc do dzieła. Połącz tytuły z ich rzeczywistymi lokalizacjami, a swoim wynikiem pochwal się w komentarzu.

Zobacz też naszą galerię pod quizem: Policjanci z Rzeszowa jak z filmu Patryka Vegi. Zobaczcie zdjęcia z poligonu 

QUIZ. Filmy i seriale kręcone na Podkarpaciu

Pytanie 1 z 12
"Młody Piłsudski" – sensacyjno–przygodowy serial kostiumowy kręcono między innymi w...
Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE