Fiat 126 p

i

Autor: Marek Jędrzejewski

Quiz

QUIZ. Poznasz markę po logo? Test dla znawców samochodów

2023-11-30 14:32

Każdy samochód ma swój element charakterystyczny. Zazwyczaj konkretne marki rozpoznajemy po logach. Prawdziwi eksperci z pewnością nie będą mieli problemu ze wskazaniem poprawnej odpowiedzi. Jaki to samochód? Zapraszamy do rozwiązania naszego quizu.

Quiz o markach samochodowych. Potrafisz je rozpoznać?

Czy są wśród nas fani motoryzacji? Zapewne tak. Dla nich, nasz quiz nie powinien sprawić żadnego problemu. Rozpoznanie marek po zdjęciach z ich logami powinno być jednak trudnym zadaniem dla osób mniej zaprzyjaźnionych z tematem samochodów. W świecie motoryzacji aut jest sporo, a czasami trudno zapamiętać wszystkie emblematy. Część z nich jest bardzo znana, ale przy niektórych dłuższą chwilę na zastanowienie mogą potrzebować nawet prawdziwi eksperci.

Quiz nie tylko dla fanów motoryzacji

Nie chcemy was zniechęcać, ale niektóre pytania są naprawdę trudne. Kto jednak powiedział, że quizy muszą być łatwe. Jeśli coś jest zbyt proste, traci swój sens. Część pytań nie powinna wam sprawić problemu, ale poziom niektórych z nich jest dosyć wysoki. Świat motoryzacji jest na tyle bogaty, że mieliśmy niemały problem z wyborem konkretnych marek. Staraliśmy się jednak wybrać takie, które są nieoczywiste. Zachęcamy do rozwiązania naszego quizu. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak sobie poradzicie i jaki wynik uda się wam osiągnąć. Życzymy powodzenia. 

Quiz. Jesteś ekspertem w temacie motoryzacji? Znasz wszystkie te marki?

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego. Jaka marka posiada takie logo?

ZOBACZ: KOLEJNE MIEJSCE PARKINGOWE ZABRANE. PLAC FARNY STAŁ SIĘ PARKLETEM

Stare samochody nie wjadą do centrum. Mieszkańcy podzieleni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE