Włodzimierz Szaranowicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Włodzimierz Szaranowicz

Quiz

QUIZ: Legendarne komentarze Włodzimierza Szaranowicza? Kiedy padły te słowa?

2023-11-30 14:34

Włodzimierz Szaranowicz to niekwestionowana legenda polskiego komentarza sportowego. Jego wypowiedzi przeszły do historii. Wielkie emocje, umiejętność budowania napięcia i wielka kultura słowa – tak w skrócie można opisać tę postać. Wielu z nas wychowało się na transmisjach sportowych z jego komentarzem. Jak dobrze pamiętacie słynne wypowiedzi Włodzimierza Szaranowicza? Zapraszamy do rozwiązania quizu.

Słynne komentarze Włodzimierza Szaranowicza. Czy na pewno dobrze je pamiętasz?

Bez tego komentatora oglądanie transmisji sportowych już nigdy nie będzie takie samo. Włodzimierz Szaranowicz jak nikt inny potrafił zbudować napięcie i przekazać emocje danego wydarzenia. Potrafił sprawić, że nawet na chwilę nie chciało się odchodzić od ekranu. Skoki narciarskie, lekkoatletyka i koszykówka – to z tych dyscyplin najbardziej jest kojarzony. Przez całą karierę towarzyszył Adamowi Małyszowi i Kamilowi Stochowi. Jak sam mówi, przeszedł cztery złote medale z Robertem Korzeniowskim. Jego kariera dziennikarska jest na tyle bogata, że nie sposób opowiedzieć o niej w kilku słowach.

Quiz o Włodzimierzu Szaranowiczu. Te wypowiedzi przeszły do historii

Część z nas na pamięć zna słynne komentarze i niepowtarzalne wypowiedzi, które zapisały się w historii polskiego dziennikarstwa. Łzy wzruszenia niejednokrotnie towarzyszyły Włodzimierzowi Szaranowiczowi podczas transmisji oraz nam oglądającym transmisje przed telewizorami. Jak dobrze pamiętacie wypowiedzi legendy dziennikarstwa? Pamiętacie, kiedy padły te słowa? Zachęcamy do rozwiązania przygotowanego przez nas quizu. Ostrzegamy, łatwo nie będzie.

Czy pamiętasz te komentarze Włodzimierza Szaranowicza? Wiesz, z której transmisji pochodzą?

Pytanie 1 z 12
„Nie może tego skoczyć Hautamäki. Życzę mu tego, poczekam, przeproszę państwa, ale wydaje mi się, że nie może skoczyć”. Którego konkursu w skokach narciarskich dotyczy ten komentarz Włodzimierza Szaranowicza?

ZOBACZ: ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SKOKACH DO WODY W RZESZOWIE

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha. Historia przyjaźni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE