Władimir Putin

i

Autor: Kremlin.ru, CC BY 4.0/wikimedia.pl Władimir Putin

Putin dostał anonimowy list. Wpadł w szał i żąda głów!

2022-04-20 8:54

Władimir Putin dostał anonimowy list, z którego dowiedział się, że generałowe ze Sztabu Generalnego żądają ograniczenia strat rosyjskiego wojska. Co za tym idzie, zakończenia działań wojennych na Ukrainie. Wściekły prezydent Federacji Rosyjskiej miał zażądać listy nazwisk osób, które wystosowały do niego anonimowy list.

Ukraiński ekspert wojskowy, pułkownik rezerwy Oleg Żdanow w rozmowie z Ukraine24.pl przekazał, że Putin dostał od generałów ze Sztabu Generalnego anonimowy list, w którym nawołują do ograniczenia strat rosyjskiego wojska i zakończenia działań wojennych na Ukrainie. Żdanow przekazał także, że generałowie przekazali swojemu przywódcy list za pośrednictwem sekretarza Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Nikołaja Patruszewa. W odpowiedzi na anonimową korespondencję Władimir Putin miał zażądać listy nazwisk osób, które sprzeciwiają się wojnie. 

Driftował obok stacji paliw. Ostatecznie nadział się na radiowóz

CZYTAJ TAKŻE: Wielkanoc prawosławna w Ukrainie. Będzie czterodniowe ZAWIESZENIE BRONI?

Putin dostał anonimowy list. „Wojna będzie kontynuowana”

Sprzeciw generałów sprawił, że Putin wpadł w szał i zapowiedział, że „operacja” będzie kontynuowana i wszystko jest pod kontrolą.

- O ile rozumiem, teraz zostaną podjęte wobec nich pewne represje, aby stłumić wszelkie niepokoje - kontynuował Żdanow w rozmowie z Jewgienijem Kisielowem.

Putin dostał anonimowy list. „Polowanie na czarownice”

Według eksperta taki scenariusz potwierdza informacja o niedawnej zmianie na stanowisku dowódcy wojsk rosyjskich w Ukrainie, którym został Aleksandr Dwornikow. - To po raz kolejny potwierdza tezę, że Sztab Generalny nie panuje już nad operacją – stwierdził Żdanow, dodając, że w Sztabie Generalnym Rosji trwa "polowanie na czarownice".

Sonda
Czy wojna w Ukrainie zakończy się w maju?

A może Putin padł ofiarą własnej broni - dezinformacji?

Posłuchajcie podcastu i dowiedzcie się, jak z nią walczyć.

Listen to "Dezinformacja i fake newsy" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE