Przebojowe Warsztaty dla Młodzieży InstaWOW już 5 listopada w RDK

i

Autor: Webster2703 z Pixabay

Przebojowe warsztaty dla młodzieży. InstaWOW już 5 listopada w RDK

2022-10-25 15:57

Planujesz związać swoje przyszłe życie zawodowe z social mediami? A może bardziej kręci cię marketing online? Jeśli tak to ta propozycja jest właśnie dla ciebie. Już 5 listopada w Rzeszowskim Domu Kultury startują Przebojowe Warsztaty dla Młodzieży – InstaWOW. Czego ciekawego będzie można się dowiedzieć? Sprawdzamy.

InstaWOW, czyli Przebojowe Warsztaty dla Młodzieży to impreza skierowana do wszystkich tych, którzy chcieliby związać swoje przyszłe życie zawodowe z branżą marketingową, e-marketingową lub po prostu z social mediami. To świetna okazja do tego, aby się dowiedzieć jak skutecznie promować się za pomocą mediów społecznościowych. A jakie zagadnienia zostaną omówione w trakcie kursu?

Cały cykl obejmie łącznie aż 12 zagadnień. W trakcie spotkań dowiecie się między innymi jak tworzyć przebojowe filmiki na Instagram Stories. Zostaną też omówione takie zagadnienia jak: Instagramowe ujęcia rzeczywistości, określenie grup docelowych i tworzenie person, tworzenie treści promocyjnych w mediach społecznościowych, przygotowanie strategii komunikacyjnej, narzędzie e-marketingowe, profesjonalny wizaż, fotografia Instagramowa oraz Insta-portfolio z fotografem. W trakcie kursu poznacie również zasady webwritingu i zmierzycie się z najczęstszymi błędami w komunikacji, jakie można napotkać w social mediach. Na zakończenie będzie można posłuchać webinaru na temat kultury na Insta.

Tworzy klimat własnoręcznie wykonanymi świeczkami

Liczba miejsc na warsztatach ograniczona

Cykl spotkań poprowadzi Natalia Barańska, absolwentka kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalizacja PR. Aby wziąć udział w spotkaniach należy wcześniej dokonać zapisu. Można to zrobić dzwoniąc pod numer telefonu 515 409 232. Trzeba się jednak pospieszyć, bo liczna miejsc jest ograniczona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE