Okna w jednej firmie bez podwykonawców? Kowalski Okna robią to jako jedni z nielicznych w Polsce. I możesz spać spokojnie!

2021-01-12 14:35 Materiał sponsorowany
Kowalski Okna
Autor: mat. prasowe

Okna to jeden z najważniejszych elementów każdego budynku. Decydują nie tylko o estetyce, ale też o użytkowaniu budynku, zwłaszcza o stratach ciepła. W Kowalski Okna znajdziesz produkty najwyższej jakości bez obaw o przyszłą gwarancję.

Kowalski Okna: Produkcja, sprzedaż i montaż. Bez pośredników, bez podwykonawców!

Na rynku nie brakuje firm z branży stolarki okiennej. Klienci mają w czym wybierać. Jednak niewiele osób przy wyborze okien zdaje sobie sprawę z tego, jak dużym atutem jest, gdy firma odpowiada nie tylko za sprzedaż produktów, ale także ich produkcję oraz montaż. Dlaczego? Jeśli pod wszystkimi tymi składowymi podpisze się jedna firma, klient w przyszłości na pewno nie będzie miał żadnych problemów z egzekwowaniem ewentualnej gwarancji. Zdarza się bowiem, że producent winą za powstałe błędy obwinia ekipę montażystów i na odwrót. Takiej sytuacji na pewno nie będzie w firmie Kowalski Okna.

Podsumowując firma ma kontrolę nad swoimi oknami pod każdym względem - od produkcji po montaż, bo robi wszystko samodzielnie. To daje klientom poczucie bezpeczeństwa i psychiczny komfort - tak ważny przy podejmowaniu trudnych decyzji z pozycji inwestora.

Kowalski Okna
Autor: mat. prasowe

Kowalski Okna: Firma, która stawia na rozwój

Poducent otwiera kolejne biura.

W samym 2020 roku firma otworzyła 4 kolejne biura. W ostatnich miesiącach salony powstały w Gorlicach i Biłgoraju. Jednak firma nie zwalnia tempa! Najnowszy salon powstaje w Dębicy i będzie miał największą dotąd powierzchnię użytkową - 500 mk! Znajdziecie w nim bogatą espozycję drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, bramy garażowe, rolety, a także najnowsze rozwiązania technologiczne okien oraz systemy przesuwne: PSK i HST. Na otwarcie zapraszamy już 16 stycznia o godz. 9.00. W tym dniu będzie można uzyskać specjalne rabaty.

Warto zaznaczyć, że firma Kowalski Okna pomaga w uzyskaniu dofinansowania z programu czyste powietrze. Do tego stale świadczy konsultacje mailowe i telefoniczne.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie Kowalski Okna. Odwiedź też placówki Kowalski Okna. Te znajdują się w Przemyślu, Sanoku, Jaśle, Dynowie, Brzozowie, Rzeszowie, Sędziszowie Małopolskim, Łańcucie, Jarosławiu, Leżajsku, Krośnie, Lublinie, Lubaczowie, Gorlicach, Biłgoraju i Dębicy.

Kowalski Okna
Autor: mat. prasowe
Kowalski Okna
Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany