Premier Morawiecki radzi: "Ocieplajcie domy". Internauci odpowiadają. Zobaczcie najlepsze memy!

2022-07-15 9:42

Złote rady polityków potrafią rozwścieczyć, ale także rozbawić. - Drodzy rodacy, postarajcie się ocieplić swoje domy jeszcze przed tym sezonem grzewczym - doradzał w czwartek Polakom Mateusz Morawiecki. Po jego słowach w sieci zawrzało. Zobaczcie najlepsze memy!

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził w czwartek województwo dolnośląskie. Podczas konferencji w Łagiewnikach zachęcał Polaków do skorzystania z kolejnej odsłony programu "Czyste Powietrze", umożliwiającej prefinansowanie inwestycji do 50 proc. przyznanej dotacji. Morawiecki przekonywał zwłaszcza do przeprowadzania termomodernizacji budynków. 

- Drodzy rodacy, naprawdę skorzystajcie z tego. Postarajcie się ocieplić domy w miarę możliwości jeszcze przed tym sezonem grzewczym - apelował szef rządu. Później na oficjalnym profilu Kancelarii Premiera na Twitterze zacytowano tę wypowiedź.  

Po apelu premiera w sieci zawrzało. Pod wpisem na TT pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy - nie tylko polityków, ale także obywateli. Fala krytyki sprawiła, że Kancelaria Premiera zdecydowała się usnąć post, co jeszcze bardziej rozzłościło Internautów.  

Oprócz negatywnych komentarzy pojawiły się także zabawne memy. Internauci jak zwykle nie zawiedli i wykazali się kreatywnością. Zobaczcie galerię, naszym zdaniem, najlepszych memów. 

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków
Źródło: Premier Morawiecki radzi: "Ocieplajcie domy". Internauci odpowiadają. Zobaczcie najlepsze memy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE