pożar

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Tragedia na Podkarpaciu

Pożar w Kozłówku. 30-latka zginęła w płonącym domu. Wśród rannych są dzieci

2023-03-25 14:54

W piątek, 24 marca 2023 roku, w godzinach nocnych, w miejscowości Kozłówek, położonej w powiecie strzyżowskim, w gminie Wiśniowa, doszło do pożaru domu. W płonącym budynku zginęła 30-letnia kobieta, a cztery osoby, w tym dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat, odniosły obrażenia i wymagały przetransportowania do szpitala.

Kozłówek. 30-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

W piątek, 24 marca 2023 roku, około godziny 23:00 w Kozłówku, nieopodal Strzyżowa na Podkarpaciu, doszło do wybuchu pożaru w jednym z domów. Kiedy na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy, ogniem objęty był już cały parter.

— Równocześnie z gaszeniem domu strażacy przeszukiwali dom. Z parteru ewakuowali 68-letniego mężczyznę, któremu udzielili pomocy medycznej. Z piętra domu ewakuowali cztery osoby, w tym dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat. Dwie osoby dorosłe, które znajdowały się na piętrze były reanimowane przez strażaków i ratowników medycznych. Niestety nie udało się uratować życia 30-letniej kobiety — zaznaczył rzecznik podkarpackich strażaków bryg. Marcin Betleja.

Pozostali mieszkańcy domu zostali zabrani do szpitala. Przyczyny pojawienia się ognie nie są znane i zostaną ustalone w wyniku śledztwa.

W tym roku podkarpaccy strażacy wyjeżdżali już do 500 pożarów w domach i mieszkaniach. W tych pożarach dziewięć osób zginęło, a 27 trafiło do szpitali.

QUIZ. Sobotnia ortografia. "Ż" czy "rz"? Tylko dwie odpowiedzi, ale nie licz na komplet

Pytanie 1 z 15
No to zaczynamy. Wskaż poprawną pisownię:
Pobicie starosty w Przeworsku to farasa wymyślona przez jednego z radnych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE