Pożar tartaku w Czarnej. Płonie hala, w której magazynowano drewno

i

Autor: pixabay.com

Na sygnale

Pożar tartaku w Czarnej. Płonie hala, w której magazynowano drewno

2023-03-26 10:48

Ponad stu strażaków gasi pożar jednej z hal tartaku w Czarnej, w powiecie dębickim. Strażacy zgłoszenie dotyczące pożaru otrzymali przed godziną 8.00. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Pożar tartaku w Czarnej

25 zastępów straży pożarnej gasi pożar jednej z hal tartaku w Czarnej. W momencie gdy funkcjonariusze  przyjechali na miejsce, ogniem objęta była hala o wymiarach około 30x50 metrów, w której magazynowane było drewno. Równocześnie z gaszeniem płonącego budynku trwa obrona przed ogniem pozostałych sąsiednich obiektów tartaku.

Na szczęście nikt nie został ranny. W akację gaśniczą zaangażowanych jest ponad stu strażaków z powiatów dębickiego, mieleckiego, ropczycko-sędziszowskiego, łańcuckiego i jasielskiego. Przyczyny pojawienia się ognia nie są znane – przekazuje Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Najbardziej poszukiwany rzeszowianin Robert Cz. zatrzymany w Hiszpanii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE