Powrót do szkół: Jaka pogoda czeka nas 1 września na Podkarpaciu?

i

Autor: Pixabay

Powrót do szkół: Jaka pogoda czeka nas 1 września na Podkarpaciu? [PROGNOZA POGODY]

2020-08-31 10:29

1 września po bardzo długiej przerwie dzieci wracają do szkół. Początek nowego roku szkolnego w czasach pandemii będzie inny niż poprzednie, ale uczniowie w większości odwiedzą tego dnia szkolne mury. Jaka będzie wtedy pogoda?

Powrót do szkół: 1 września

Bez szkolnych akademii i wspólnego wyjścia do kościołów, ale w większości w gronie klasowym i bez obecności rodziców. Tak będzie wyglądał początek roku szkolnego w czasach pandemii. Choć inny niż wszystkie, 1 września dla uczniów oznacza to samo - nauka wraca pełną parą. Poza szkolną wyprawką warto przygotować odpowiedni strój na pierwszy dzień szkoły, a ten będzie zależał od pogody - dlatego postanowiliśmy ja sprawdzić.

1 września: Pogoda na Podkarpaciu

Uczniowie z Podkarpacia 1 września mogą zmoknąć, dlatego warto zabrać ze sobą parasolkę. Spodziewane są bowiem burze z deszczem. W prognozach IMGW czytamy:

"Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm".

Temperatura w dzień wyniesie 19 stopni Celsjusza, ale odczuwalna, przez silne podmuchy wiatru, będzie niższa.

Uczniów 1 września może boleć głowa nie tylko od zerkania w nowy plan lekcji. Biomet tego dnia będzie niekorzystny.

Posłuchaj o miechunce jadalnej. Jakie ma właściwości i wartości odżywcze? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Nowe oblicze szkoły od 1 września
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE