Pościg w Rzeszowie za kierowcą volkswagena. Policja zatrzymała mężczyznę

2021-02-23 14:10 P.R
policja wypadek
Autor: foto. Lubuska Policja

Rzeszowscy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który dziś w nocy nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Podczas zatrzymania okazało się, że 39-latek nie ma prawa jazdy. Prawdopodobnie był też pod wpływem alkoholu.

Policjanci dostali zgłoszenie ok. godz. 2:00 w nocy. Dotyczyło ono kradzieży volkswagena passat przy ul. Asnyka. Gdy dojeżdżali na miejsce, na al. Piłsudskiego zauważyli samochód. Postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli, ale ten zaczął uciekać. Po krótkim pościgu udało się go zatryzmać przy ul. Sondeja. Mężczyzna zachowywał się agresywnie, nie chciał poddać się badaniu stanu trzeźwości choć wyczuwało się od niego alkohol. Przewieziono go do szpitala gdzie pobrano od niego krew. Okazało się również, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.Policjanci ustalą również czy miał on związek z kradzieżą volkswagena.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Daft Punk zakończyli działalność. Te HITY duetu zna każdy!