Ponad 600 przypadków w Polsce. Na Podkarpaciu 52 nowych zakażeń

2021-09-26 11:01
Ponad 600 przypadków w Polsce. Na Podkarpaciu 52 nowych zakażeń
Autor: SHUTTERSTOCK

To najnowsze dane dotyczące zakażeń koronawirusem. W Polsce odnotowano 643 przypadki. Jedna osoba zmarła z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.

Najnowszy raportu Ministerstwa Zdrowia informuje o najnowszych danych dotyczących epidemii koronawirusa w Polsce. Według resortu zdrowia najwięcej przypadków odnotowano na Mazowszu (131) i Lubelszczyźnie (122).

Zmniejszyła się liczba nowych chorych na Podkarpaciu w stosunku do wczorajszej doby. Najwięcej – po 6 – odnotowano w powiecie rzeszowskim i przemyskim. W powiecie stalowowolskim zakażonych jest 5 kolejnych osób. Po 4 przypadki odnotowano w powiatach ropczycko-sędziszowskim, krośnieńskim, niżańskim i w mieście Rzeszowie.

Obecnie kwarantanną objętych jest 2367 osób. W szpitalach z powodu zarażenia wirusem SARS-C0V-2 leczonych jest 135 pacjentów, a 19 z nich jest podłączonych do respiratorów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE