Polregio a koronawirus: Oferują bilety miesięczne za złotówkę w ramach podziękowań

2020-04-03 4:59 Sylwia Indycka-Rosół
Bilet miesięczny za złotówkę. Tak POLREGIO dziękuje pracownikom służby zdrowia
Autor: pixabay.com Bilet miesięczny za złotówkę. Tak POLREGIO dziękuje pracownikom służby zdrowia

Niektóre stacje benzynowe porponują na przykład darmową kawę dla pracowników karetek. Polregio proponuje za to bilety za symboliczną opłatę. Będzie można z nich korystać już od tego weekendu.

Setki, a nawet tysiące medyków z Podkarpacia i nie tylko jest na pierwszej linii forntu w walce z koronawirusem. Wielu z nich naraża swoje zdrowie i życie w trosce o nas. Polregio postanowiło im podziękować oferując bilety za symboliczną złotówkę:

– W tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii jesteśmy szczególnie wdzięczni pracownikom ochrony zdrowia za ich poświęcenie, odwagę i heroizm w ratowaniu ludzkiego życia i przeciwdziałaniu epidemii. Jako największy pasażerski przewoźnik w Polsce należący do Grupy ARP, nadal zapewniamy transport publiczny m.in. dla osób, które zwłaszcza teraz odgrywają nieocenioną rolę dla społeczeństwa, jak wspomniani pracownicy ochrony zdrowia czy osoby utrzymujące czystość w szpitalach. Chcąc w imieniu POLREGIO wyrazić wdzięczność za ich służbę, wprowadzamy ofertę specjalną biletów miesięcznych za symboliczną złotówkę – powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu POLREGIO.

Bilety miesięczne za złotówkę będą mogli zakupić:

– lekarze, pielęgniarki, położne, farmaceuci, diagności laboratoryjni – na podstawie dokumentu potwierdzającego Prawo Wykonywania Zawodu;

– ratownicy medyczni – na podstawie aktualnej karty przebiegu doskonalenia zawodowego ratownika medycznego;

– dyspozytorzy medyczni – na podstawie aktualnej karty przebiegu doskonalenia zawodowego dyspozytora medycznego;

– kierowcy pogotowia ratunkowego – na podstawie prawa jazdy i zezwolenia na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych;

– pracownicy zajmujący się utrzymaniem czystości w placówkach ochrony zdrowia – na podstawie identyfikatora służbowego.


Bilety wydawane będą na konkretny odcinek, na przejazdy „tam i z powrotem”, a ich zakup będzie możliwy w kasach biletowych, w systemie sprzedaży na stronie internetowej polregio.pl (bilety.polregio.pl) oraz w aplikacji mobilnej POLREGIO. Bilety będzie można również nabyć w systemie online na stronie koleo.pl, a także w pociągu u obsługi – oczywiście bez opłaty za wydanie biletu.

Każda osoba z biletem miesięcznym za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia będzie musiała posiadać w pociągu ważny dokument, poświadczający uprawnienie do korzystania z takiego przejazdu (właściwy dla wykonywanego zawodu).

na podstw. mat. pras.

Żołnierze szyją maseczki ochronne

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.