Półmaraton Rzeszowski się odbędzie! Będzie też Sztafeta Półmaratońska!

2021-05-27 12:41
Półmaraton Rzeszowski się odbędzie!  Będzie też Sztafeta Półmaratońska!
Autor: Pixabay.com

Półmaraton Rzeszowski się odbędzie - taką dobrą informację dla biegaczy mają organizatorzy dorocznego biegu po stolicy innowacji. Bieg rozegrany będzie 20-go czerwca na rzeszowskich Bulwarach, a zawodnicy będą startować co 30 minut w 250-osobowych grupach. W limit osób nie będą się wliczać biegacze zaszczepieni dwoma dawkami.

Ci, którzy szykowali formę na rzeszowskie zawody mogą podkręcić tempo treningów, bo zarówno 14. PKO Półmaraton Rzeszowski, jak 6. PKO Sztafeta Półmaratońska odbędą się! W obydwu przypadkach do pokonania będzie dystans nieco ponad 21 km. Uczestnicy półmaratonu będą musieli przebiec dwa razy pętle liczącą 10, 548 km, zaś członkowie sztafety odległość będą mieli podzieloną na odcinki.

Obydwie imprezy rozegrane będą 20-go czerwca na rzeszowskich Bulwarach. Zawodnicy startować będą w grupach liczących po 250 osób, w odstępie co 30 minut. Pierwsza pula wystartuje już o godzinie 7. Sygnał do startu zaś uczestnicy sztafet usłyszą o 7.30.

CZYTAJ TAKŻE: Rehabilitacja postcovidowa w szpitalu, a także....w domu!

Limity osób

W limit uczestników jednej grupy nie wliczają się osoby „W PEŁNI ZASZCZEPIONE” przeciwko COVID-19. Dlatego do wszystkich zawodników w DNIU 28 MAJA (piątek) na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłany link, pod którym prosimy zaznaczyć informację o szczepieniu lub o wyborze godziny startu. O wyborze godziny startu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zaznaczą w formularzu, że są w pełni zaszczepione, same będą mogły wybrać dowolną godzinę startu. (...) Jeżeli nie podamy informacji o szczepieniu należy dokonać wyboru godziny startu. Osoby, które do 10.06.2021r. nie dokonają wyboru, zostaną losowo przydzielone do dowolnej godziny startu- informują organizatorzy.

Start i meta biegu zlokalizowane będą obok sceny na Bulwarach, biuro zawodów-na hali Podpromie.

Drogowskazy: o trudnej walce o klimat na Ziemi. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ
Majowa Masa Krytyczna dedykowana dzieciom!

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE