Zaginiony Marek Bały

i

Autor: KMP Rzeszów

Policja poszukuje zaginionego Marka Bały. Od 22 marca nie nawiązał kontaktu z rodziną

2021-04-02 13:36

Policjanci z Komisariatu Policji w Tyczynie poszukują zaginionego Marka Bały, 44-letniego mieszkańca Kielnarowej. Zaginiony w poniedziałek 22 marca 2021 roku około godzinie 11 wyjechał niebieskim rowerem z miejsca zamieszkania. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policja w Tyczynie poszukuje zaginionego Marka Bały, który od ponad tygodnia nie nawiązał z nikim kontaktu. Mężczyzna 22 marca około godziny 11.00 wyjechał z domu na niebieskim rowerze. Poniżej udostępniamy rysopis i zdjęcie mężczyzny.

Policja poszukuje zagionionego Marka Bały

i

Autor: KMP Rzeszów

Rysopis:

wzrost około 175 cm, średnia budowa ciała, włosy – krótkie ciemne, nos – mały, uzębienie – pełne, oczy – brązowe, uszy – średnie przylegające, brak cech szczególnych.

Ubiór:

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę zimową średniej długości, spodnie czarne materiałowe, czarne buty zimowe typu trzewiki oraz czaną włóczkową czapkę.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub numerem 112.

Na Podkarpaciu powstaną masowe punkty szczepień przeciw COVID-19
Sonda
Czy na twoim osiedlu jest wystarczająca liczb miejsc parkingowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE