Pogoda w Rzeszowie. Jaka pogoda czeka nas w weekend?

Pogoda w Rzeszowie. Jaka pogoda czeka nas w weekend?
Autor: Archwium własne

Pogoda w Rzeszowie. Jaka pogoda czeka nas w najbliższy weekend? Temperatura nie będzie współgrała z tym co będziemy widzieć za oknem. Około 20 stopni Celsjusza, czyli dość wysoka temperatura jak na tegoroczną wiosnę będzie się mieszkać z występującymi przelotnymi opadami. Bardziej deszczowo będzie w niedzielę.

Pogoda na weekend w Rzeszowie. Jaka pogoda czeka nas w najbliższy weekend? Od jutra obostrzenia zostaną poluzowane, Polacy będą mogli wyjść po raz pierwszy od dłuższego czasu na świeże powietrze bez masek. Możliwość na wykorzystanie luzowania obostrzeń będzie w sobotę, gdzie na Podkarpaciu prognozuje się tylko częściowe zachmurzenie. Sobota to też dzień, w którym mogą ruszyć ogródki restauracyjne. Wydaje się, że pogoda nie zagraża spędzaniu czasu w taki sposób. Niedzielę, lepiej spędzić w domu, chyba że ktoś lubi spacery w deszczu.

CZYTAJ TAKŻE: Nowa mieszkanka Zagrody w Mucznem. Na świat przyszło pierwsze w tym roku żubrzątko! [ZDJĘCIA]

Pogoda na weekend w Rzeszowie. Jaka pogoda czeka nas w najbliższy weekend?

W sobotę najcieplej będzie na Śląsku i Podkarpaciu. W Rzeszowie prognozuje się 19 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Wystąpi częściowe zachmurzenie, ale mają przeważać przebłyski słońca. Wieczorem, jeżeli planujemy wyjście na miasta, na ogródki restauracyjne, lepiej zabrać ze sobą coś ciepłego. W nocy z soboty na niedzielę, ma być tylko 8 stopni Celsjusza.

Pogoda na weekend w Rzeszowie. Niedziela deszczowa

W niedzielę również utrzyma się wysoka temperatura jak na tegoroczną wiosnę – będzie 19 stopni Celsjusza. Niedzielę jednak lepiej spędzić w domu, bo synoptycy prognozują deszcz! Sprawdzalność prognozy wynosi aż 90 proc. Tego dnia będziemy mogli odczuć powiemy wiatru, które zawieją w prędkością ponad 20 km/h.

ESKA Dowozi w Rzeszowie! Codziennie dowozimy Wam darmową szamę! 
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE