PODKARPACKIE: Awantura w Wólce Niedźwiedzkiej. Agresorowi może grozić nawet 3 lata więzienia!

2021-01-13 11:26 wk
PODKARPACKIE: Awantura w Wólce Niedźwiedzkiej. Agresorowi może grozić nawet 3 lata więzienia
Autor: Pixabay.com

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło w trakcie wspólnego picia alkoholu. Napastnik miał uderzyć poszkodowanego elementem stołu kilkukrotnie, a następnie dusić.

Do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ub. roku. Dyżurny podkarpackiej policji odebrał wtedy zgłoszenie o zaatakowanym w jednym z domów mężczyźnie, który jest nieprzytomny. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że pokrzywdzony został zaatakowany przez znajomego, z którym pił wcześniej alkohol. Napastnik miał uderzyć poszkodowanego elementem stołu kilkukrotnie, a następnie dusić.

Interweniujący policjanci udzielili pierwszej pomocy pokrzywdzonemu, który po przyjeździe pogotowia ratunkowego został przewieziony do szpitala. Następnie zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Sokołów Małopolski. Mężczyzna był pijany badanie wykazało u niego niemal 3,5 promila- informuje Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na szczęście obrażenia poszkodowanego okazały się niegroźnie. Mieszkaniec gminy Sokołów Małopolski usłyszał już zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokurator nałożył na niego policyjny dozór.

Kreatywne ferie z Minecraftem
Posłuchaj o symptomach nadciśnienia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.