Podkarpacie: Przedszkole w Baligrodzie odwołuje zajęcia. Powodem koronawirus

i

Autor: Pixabay

Podkarpacie: Przedszkole w Baligrodzie odwołuje zajęcia. Powodem koronawirus

2020-06-16 12:09

W przedszkolu przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Baligrodzie nie będzie zajęć opiekuńczo - wychowawczych. Ktoś miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Przedszkole w Baligrodzie zamknięte z powodu koronawirusa

Komunikat o zawieszeniu zajęć w grupie przedszkolnej pojawił się na profilu FB podstawówki w Baligrodzie. Opieka nie będzie możliwa do końca czerwca. Powodem jest kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Szkoła nie zdradza jednak, kim jest potencjalne źródło zakażenia. Apeluje jednak, by obserwować dzieci, a w razie niepokojących objawów zgłaszać się do lekarza:

"UWAGA WAŻNE!!! zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wytycznymi GIS jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia opiekuńcze w oddziale przedszkolnym do końca czerwca, gdyż jedna z osób, ( NIE JEST TO PRACOWNIK SZKOŁY)miała kontakt z osobą zarażoną koronawirusem i przebywa na kwarantannie.
Jednocześnie prosimy Rodziców, aby w przypadku pojawienia się niepokojących objawów u dzieci natychmiast zgłaszać się do lekarza pierwszego kontaktu".

Szkoła w Baligrodzie a egzamin ósmoklasisty

Jednocześnie szkoła zapewnia, że egzaminy ósmoklasisty nie są zagrożone i odbędą się w normalnym trybie.

Koronawirus na Podkarpaciu

Dodajmy, że na Podkarpaciu lawinowo przybywa chorych na koronawirusa. Codziennie sanepid informuje o kilkunastu nowych potwierdzonych zakażeniach.

Jak radzić sobie z poparzeniami spowodowanymi przez barszcz sosnowskiego? - odpowiada botanik Sebastian Pilichowski
Motolotnia - ciekawa pasja i piękne loty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE