3,5-letnie dziecko w szpitalu. Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką

i

Autor: KPP Brzozów

PODKARPACIE. 3,5-letnie dziecko w szpitalu. Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką

2021-10-01 14:03

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20.00 w Jasienicy Rosielnej. Tam osobówka czołowo zderzyła się z tirem W wypadku ucierpiało 3,5-letnie dziecko, które trafiło do szpitala. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczono ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

Do wypadku doszło wczoraj (30 września) po godzinie 20.00. Jak wstępnie ustalili brzozowscy mundurowi, kierowca osobówki na łuki drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z ciężarówką.

- Kierowca audi przewoził dwie pasażerki. W wyniku zderzenia ucierpiało 3,5-letnie dziecko podróżujące audi. Dziewczynka została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi - informują brzozowscy policjanci.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego wypadku

Jak czytamy na stronie podkarpackiej policji funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

W Rzeszowie powstała pierwsza solarna stacja do ładowania hulajnóg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE