Pijany ojciec zorganizował dzieciom kulig. Sanki przyczepił do samochodu

i

Autor: Pixabay.com

Pijany ojciec zorganizował dzieciom kulig. Sanki przyczepił do samochodu

2022-12-12 15:51

Brakiem wyobraźni i nieodpowiedzialnością popisał się 42-latek z Ropczyc. Mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie postanowił zorganizować dzieciom kulig. Przyczepił sanki do samochodu i przewiózł przez ul. Sucharskiego. Na miejsce udała się policja, która potwierdziła zgłoszenie.

Mieszkaniec Ropczyc, 42-letni mężczyzna mimo ponad dwóch promili alkoholu w organizmie postanowił usiąść za kierownicą audi i zorganizować dla dwójki swoich dzieci w wieku 13 i 14 lat kulig. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a przed możliwą tragedią z pewnością uchroniła interwencja policji. Zgłoszenie dotarło do ropczyckiej policji około godziny 17.00. Osoba, która wezwała na pomoc mundurowych przekazała, że na ul. Sucharskiego porusza się samochód, za których ciągnięte są sanki z dziećmi. Manewry jakie wykonywał kierowca były bardzo niebezpieczne.

Policjanci zatrzymali kulig

Policjanci udali się na miejsce, gdzie potwierdzili zgłoszenie.

- We wskazanym rejonie zauważyli kierującego audi, który jeździł w kółko, ciągnąc parę sanek, na którym siedziała dwójka dzieci – czytamy w policyjnym komunikacie.

Nieodpowiedzialnemu mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a dzieci zostały przekazane pod opiekę matki. 42-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Podkarpackie zasypane śniegiem. Jedni się cieszą, inni irytują
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE