Pijany kierowca uciekał przed policją. We krwi miał ponad 2,4 promila!

2021-05-04 14:26 wk A.I
TURZA, POW. RZESZOWSKI: Uciekał przed policją, we krwi miał ponad 2,4 promila!
Autor: Pixabay.com

Pijany kierowca uciekał przed policją. We krwi miał ponad 2,4 promila! Taka sytuacja miała miejsce w Sokołowie Małopolskim, gdzie na jednej z posesji mężczyzna porzucił swoje auto i uciekał pieszo. 45-latek z powiatu rzeszowskiego za jazdę pod wpływem oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej będzie odpowiadał przed sądem. Może spędzić nawet do 5 lat za kratkami.

Pijany mężczyzna uciekał przed policją! Do tej niecodziennej sytuacji doszło w niedzielę wieczorem, przed godziną 21.00, w miejscowości Turza w powiecie rzeszowskim, w gminie Sokołów Małopolski. Mundurowi ruszyli za 45-latkiem z powiatu rzeszowskiego po tym, jak ten wjechał na chodnik po włączeniu się do ruchu, a następnie gwałtownie skręcił do środka jezdni.Kierowca osobowego renaulta nie reagował na sygnały policjantów, popełniając w trakcie ucieczki przez mundurowymi także inne wykroczenia.

We krwi miał ponad 2,4 promila! Porzucił auto na czyjejś posesji

Mężczyznę udało się zatrzymać na terenie jednej z posesji w Sokołowie Małopolskim, kiedy próbował uciec z samochodu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,4 promila alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 45-latka, ten zaś trafił do izby wytrzeźwień. Teraz poniesie odpowiedzialność zarówno za jazdę na podwójnym gazie, jak również za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Odpowie także za popełnione w trakcie jazdy wykroczenia.

Drogowskazy: o migrenie, czyli bólu uniemożliwiającym funkcjonowanie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ
Zdobądź szczyty Korony Ziemi Sanockiej