Pijana jechała z przebitą oponą. Uszkodziła ją chwilę wcześniej, wjeżdżając w autobus

2021-08-26 13:26
Pijana jechała z przebitą oponą. Uszkodziła ją chwilę wcześniej, wjeżdżając w autobus
Autor: Pixabay Pijana jechała z przebitą oponą. Uszkodziła ją chwilę wcześniej, wjeżdżając w autobus

Ustrzyccy policjanci zatrzymali kierującą audi, która jechała samochodem z przebitą oponą. Policjanci sprawdzili trzeźwość kobiety, badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Jak się okazało 20-latka kilkanaście minut wcześniej uszkodziła auto uderzając w autobus. Młoda kobieta uciekła z miejsca wypadku.

W środę, policjanci ruchu drogowego zauważyli w Ustjanowej osobowe audi z uszkodzonym kołem. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać osobę, która jechała samochodem do kontroli, by sprawdzić co było powodem przebitej opony. Okazało się, że samochodem prowadzi 20-letnia mieszkanka powiatu bieszczadzkiego. W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od kobiety alkohol. Badanie policyjnym alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie.

CZYTAJ TAKŻE: Zabawa zakończyła się tragedią. 14-latek wszedł na słup energetyczny! Porażony prądem spadł z kilku metrów

Chwilę wcześniej wjechała w autobus

Policjanci wyjaśnili również przyczynę braku powietrza w jednym z kół pojazdu. Jak się okazało, kilkanaście minut wcześniej kierująca audi, uderzyła w autobus, uszkodziła koło w swoim samochodzie i odjechała z miejsca wypadku. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

"Wylejemy gnojówkę przed domami posłów". Bunt rolników. Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE