Pies błąkał się po ruchliwej drodze. Pomogli mu policjanci

i

Autor: Podkarpacka Policja

Wydarzenia

Pies błąkał się po ruchliwej drodze. Pomogli mu policjanci

2023-03-28 15:25

Policjanci z Gorzyc podczas nocnej służby zaopiekowali się psem, który błąkał się po drodze krajowej nr 77. Zwierzak nie miał obroży, był wystraszony, zziębnięty i głodny. Funkcjonariusze zabrali go do radiowozu. Tam czworonóg mógł się ogrzać i został nakarmiony, a następnie trafił pod właściwą opiekę.

Policjanci pomogli zagubionemu psu

W sobotę po godzinie 22.00 policjanci z komisariatu w Gorzycach otrzymali zgłoszenie o błąkającym się psie, który znajduje się przy drodze krajowej nr 77. Funkcjonariusze znaleźli czworonoga przy ulicy Sandomierskiej, gdzie w niebezpieczny sposób był wymijany przez kierowców. Pies zachowywał się spokojnie, jednak był bardzo wystraszony i trząsł się z zimna. Mundurowi udali się w jego kierunku i zabrali go do radiowozu.

Policjanci obejrzeli psa i nie zauważyli żadnych obrażeń świadczących o potrąceniu przez auto. Nakarmili go i próbowali ustalić jego właściciela. Niestety zwierzę nie miało na sobie żadnej obroży. Pies został przewieziony do instytucji gminnej, gdzie trafił pod właściwą opiekę – informują funkcjonariusze policji z Gorzyc.

ZOBACZ: Zmiany w kursowaniu MPK Rzeszów od maja

Pomnik Czynu Rewolucyjnego w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE