Pętla: Już jest zwiastun filmu Patryka Vegi o Aferze Podkarpackiej. Mocny! [WIDEO]

2020-06-08 7:14 Sylwia Indycka-Rosół
Jest zwiastun filmu o Aferze Podkarpackiej
Autor: YouTube, screen

Wiele wskazuje na to, że szykuje się kolejna hitowa produkcja. Do sieci trafił już zwiastun filmu o Aferze Podarpackiej. Wcześniej udało nam się porozmawiać z samym Vegą. Zapowiada się mocne kino.

Pętla: Zwiastun

W sieci już pojawił się zwiastun filmu "Pętla". Wszystko wskazuje na to, że to będzie mocne kino:

Czy to możliwe, by polskie państwo wspierało sutenerów, a nawet z nimi balowało? On twierdzi, że tak. Ba! Patryk Vega przekonuje nawet, że wszedł w posiadanie nagrań z podkarpackich domów uciech. Czy nowy film Vegi rzuci nowe światło na sprawę, której akta tylko w części jawnej liczą 160 tomów? To nie jest wykluczone! Udało nam się porozmawiać z reżyserem.

Afera Podkarpacka - o co tak właściwie chodzi?

Sam Vega pytany o aferę odpowiada nam tak:

"To nieprawdopodobnie ciekawa historia napisana przez życie. Oficer CBŚP pod płaszczykiem działań policyjnych wykosił całą konkurencję sutenerów na Podkarpaciu i utorował drogę do monopolu dwóm braciom - bliźniakom z Ukrainy. Stworzyli burdele z carską rewią, do której zaangażowali tancerki zza wschodniej granicy. Powstało ekskluzywne miejsce, gdzie można było uprawiać seks z dziewczynami z "górnej półki" z gwarancją pełnej dyskrecji. W rzeczywistości we wszystkich pokojach zamontowano ukryte kamery, którymi nagrywano polityków, biznesmenów, celebrytów i duchownych, zbierając na nich kompromitujące materiały w celu szantażu. Na koniec dnia nagrania przejęły obce służby po to, by sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. A oficer CBŚP zamienił się z łowcy w zwierzynę, bo polskie służby specjalne zaczęły dojeżdżać jego i pozostałych uczestników afery, chcąc zdobyć seksnagrania".

Vega ma taśmy z domów publicznych na Podkarpaciu

Afera Podkarpacka wybuchła w 2019 roku. Właśnie wtedy Rzeczpospolita ujawniła istnienie taśm z domów publicznych. Vega wszedł w ich posiadanie. Udało mu się też porozmawiać z oficerem CBŚP zamieszanym w tę sprawę, braćmi prowadzącymi seksbiznes i rodziną Cygana:

"Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników Afery Podkarpackiej - między innymi wspomnianego oficera z CBŚP, braci Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera Cygana. Wszedłem w posiadanie nagrań z burdeli, również tych ukazujących sceny seksu, zarejestrowane ukrytymi kamerami".

Reżyser dodaje, że tajemne nagrania będzie pokazywał już w trakcie promowania filmu, które rozpocznie się już wkrótce:

"Wywiady z uczestnikami Afery Podkarpackiej i pozyskane przeze mnie nagrania będę upubliczniał w trakcie promocji filmu, która rozpocznie się pod koniec marca. Afera Podkarpacka zacznie dopiero zataczać coraz większe kręgi. Na tym etapie mogę jedynie powiedzieć opinii publicznej, że nie jest prawdą, że polskie służby specjalne nie posiadają sekstaśm. Służby w Polsce są zantagonizowane i walczą między sobą. Te materiały nie wypłynęły jeszcze tylko dlatego, że mamy do czynienia z sytuacją, w której służby szachują się wzajemnie nagraniami, tocząc między sobą grę".

A klimat produkcji można już poczuć na promocyjnym foto. Wszystko wskazuje na to, że będzie gorrrąco!

Posłuchaj, jak rzucić palenie. Przyjmij praktyczne rady od byłego palacza. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Makijaż idealny na maturę 2020