Paniaga w sieci: W Rzeszowie ruszył wirtualny Jarmark Paniagi

i

Autor: Estrada Rzeszowska, screen

Paniaga w sieci: W Rzeszowie ruszył wirtualny Jarmark Paniagi

2020-05-13 9:23

Tegoroczne święto Paniagi przez wzgląd na epidemię koronawirusa nie mogło odbyć się w dotychczasowej formie. Organizatorzy wpadli jednak na pomysł, by tradycyjny jarmark przenieść do wirtualnego świata. Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Paniaga w Rzeszowie

Paniaga, czyli dawna ulica Państwa, a teraz 3 Maja to jedna z najstarszych ulic w stolicy Podkarpacia. Co roku w czasie weekendu majowego obchodzone jest jest święto, To okazja do barwnych parad, występów, koncertów, kosztowania niecodziennych potraw i kupowania nietuzinkowych towarów na jarmarku.

Paniaga co roku organizowana jest w stylu innej z kultur. Tegoroczna miała być amerykańska, ale koronawirus pokrzyżował plany.

Nie przeszkodziło to jednak w zorganizowaniu jarmarku - tym razem w formie internetowej.

Wirtualny Jarmark Święta Paniagi

Każdy chętny może zwiedzić wirtualną ulicę 3 Maja i sprawdzić produkty dostępne na wirtualnych stoiskach. A jest w czym wybierać, bo podczas Paniagi można kupić produty od rękodzielników i lokalnych twórców, zatem takie, które nie zawsze są dostępne w sklepach.

Paniaga w sieci: Jak kupować?

Jak dokonać zakupu:

1. Odwiedź wirtualną ulicę 3 Maja klikając w podany link: http://paniaga.estrada.rzeszow.pl/

2. Obejrzyj asortyment wystawców.

3. Sprawdź, w jaki sposób można dokonać zakupu u konkretnego wystawcy.

4. Skontaktuj się z wybranym wystawcą i dokonaj zakupu.

5. Odbierz przesyłkę i ciesz się towarem!

Posłuchaj o właściwościach łopianu. Jak go stosować w ziołolecznictwie i kosmetyce? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE