Zdj. ilustracyjne

i

Autor: Pixabay

Otwarta scena impro w Rzeszowie! Kto może przyjść na wieczór improwizacji?

2021-12-21 14:10

Celna riposta i giętki język w cenie. Jeśli macie takie umiejętności to śmiało możecie brać udział w noworocznej scenie impro. Weźcie udział w krótkich i dynamicznych grach komediowych, które mogą rozbawić i zaskoczyć każdego na sali – oczywiście im bardziej abstrakcyjny humor macie, tym lepiej. Podczas wieczorku będziecie mogli wziąć udział w kilkunastu grach komediowych.

Podczas tej imprezy każdy ochotnik, który uważa, że ma szybką i przede wszystkim ciętą ripostę może wziąć udział w krótkich i dynamicznych grach komediowych, które są rozgrywane bez żadnego scenariusza. W czasie scenek to wy będziecie decydować z jakim problemem będziecie się mierzyć i kto wam pomaga. Dobry humor i świetna zabawa gwarantowane. Im macie bardziej abstrakcyjny humor tym lepiej. Zabierzcie ze sobą znajomych i wpadnijcie po dużą dawkę śmiechu w środku tygodnia.

CZYTAJ TAKŻE: Atak zimy na Podkarpaciu. W Bieszczadach drugi stopień zagrożenia lawinowego. Miejscami ponad metr śniegu

Kto może przyjść?

Jak jedno słowo przekuć w komedię? Bardzo łatwo a niedowiarki będą mogły to zobaczyć na własne oczy podczas otwartej sceny improwizacji w Rzeszowie. Kto oprócz osób z ciętą ripostą i giętkim językiem może przyjść na taki wieczorek?

- Każdy może przyjść, nawet jeśli nie ma ochoty wychodzić na scenę, tylko chce sobie popatrzeć i poobserwować. My nie wyciągamy takiej osoby na scenę, to nie jest tak, że my na siłę wyciągamy kogoś, żeby z nami zagrał. Totalnie można się odnaleźć w roli osoby z publiczności, a nuż właśnie ktoś później będzie wejść na scenę – tłumaczy Natalia Rykała z Klubu ImproWizja Rzeszów.

To my tylko dodamy, że wstęp wolny a scena otwarta będzie już 4 stycznia od 20:00. Po więcej informacji wpadnijcie na fejsbuka Klubu Improwizji Rzeszów.

W Rzeszowie zrobiło się zimowo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE