Ostatni Letni Ogródek Kulturalny w tym sezonie. Plenerowe kino na placu Rzeszowskiego Inkubatora Kultury

i

Autor: materiały prasowe

Ostatni Letni Ogródek Kulturalny w tym sezonie. Plenerowe kino na placu Rzeszowskiego Inkubatora Kultury

2022-09-02 16:17

Szykujcie popcorn, dobre chipsy, lub inne wasze ulubione przekąski. Wszystko przez ostatni w tym roku Letni Ogródek Kulturalny, który przyszykował dla was prawdziwe filmowe fajerwerki. W ten piątek na plenerowym ekranie przy budynku Estrady Rzeszowskiej poleci obsypany nagrodami, w tym Złotą Palmą i Złotym Globem film „The Square”.

Na finał tegorocznego Letniego Ogródka Kulturalnego Rzeszowski Inkubator Kultury puści na swoim ekranie nagrodzony Złotą Palmą i Złotym Globem film pt. „The Square” w reżyserii Rubena Östlunda.Kawał doskonałego kina z dużą dozą czarnego humoru. Pytający o sztukę współczesną, jej odbiór, sens, sposób funkcjonowania. Stawiający znaki zapytania, które pojawiają się w tle. Film ma naprawdę wyśmienitą muzykę przekonuje Piotrek Madura z Rzeszowskiego Inkubatora Kultury.

Patrol Eska Summer City na Rynku w Rzeszowie

Wstęp za free

Seans plenerowego kina już dzisiaj wieczorem o 20:00 tradycyjnie na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej.

Film został okrzyknięty mianem najzabawniejszego dzieła nagrodzonego Złotą Palmą od czasów premiery „Pulp Fiction”. Z pewnością jest to satyra, która nie pozostawia widza obojętnym – przekonują organizatorzy.

Wstęp wolny, liczba miejsc siedzących ograniczona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE