Osiedle Architektów: Topowa lokalizacja i wyjątkowy komfort! Zobacz wizualizację inwestycji [ZDJĘCIA]

2021-09-13 9:53
Osiedle Architektów w Rzeszowie
Autor: mat. partnera Osiedle Architektów w Rzeszowie

Na mapie Rzeszowa powstaje nowa inwestycja. Osiedle Architektów to miejsce, w którym każdy poczuje się bezpiecznie, wyjątkowo i komfortowo. Zobacz wizualizacje mieszkań i zarezerwuj idealne miejsce dla siebie!

Osiedle Architektów w Rzeszowie to wyjątkowa inwestycja. Mieszkania powstają w topowej lokalizacji - w południowej części miasta, u zbiegu ulic Architektów i Solidarności. Na osiedle składa się kompleks dwóch budynków mieszkalnych - od pięciu do dziewięciu kondygnacyjnych. Mieszkania mają różną powierzchnię. Fani mniejszych przestrzeni mogą wybrać te o powierzchni 25 m2, ale do wyboru są także mieszkania, które zaspokoją potrzeby większych rodzin - o powierzchni 70 m2.

W okolicy Osiedla Architektów znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, czyli m.in.:

  • sklepy,
  • restauracje,
  • apteki,
  • szpitale
  • czy szkoły.

Jak wybrać mieszkanie?

Na stronie firmy ARCH-DOM Development, która jest odpowiedzialna za budowę Osiedla Architektów, znajdziemy wyszukiwarkę mieszkań. Na podstawie określonych preferencji możemy wybrać przestrzeń idealną dla siebie. Wyszukać mieszkanie możemy m.in. na podstawie:

  • liczby pokoi,
  • metrażu,
  • piętra,
  • budynku.

Zobacz wizualizacje:

ARCH-DOM Development

Za budowę Osiedla Architektów odpowiedzialna jest firma ARCH-DOM Development. To spółka - córka Przedsiębiorstwa Handlowo- Usługowego DOMAR Sp. z o.o., które na rynku podkarpackim działa w oparciu o 50-letnie doświadczenie.

Do tej pory spółka DOMAR specjalizowała się w nieruchomościach komercyjnych. W swoim portfolio ma liczne obiekty wybudowane dla takich marek jak Lidl, Biedronka, Stokrotka czy Delikatesy Centrum. Oprócz nieruchomości spółka zajmuje się również handlem oprawami oświetleniowymi, czego dowodem jest m.in. realizacja projektu oświetlenia okrągłej kładki w Rzeszowie.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz stawiając na ciągły rozwój, firma postanowiła rozszerzyć zakres swojej działalności i wejść na rynek mieszkaniowy. W 2019 roku zakończono budowę siedmiu domów w zabudowie szeregowej przy ul. Warneńczyka w Rzeszowie. Ale to nie koniec. Kolejnym celem firmy jest branża deweloperska, dlatego też założono nową Spółkę - Córkę ARCH-DOM Development S.A. Spółka ta powstała z myślą o stworzeniu idealnego miejsca do zamieszkania, w którym każdy poczuje się bezpiecznie, wyjątkowo i komfortowo.

Kontakt

ARCH-DOM Development: 35-025 Rzeszów, ul. Jagiellońska 9

tel: +48 665 915 915, +48 661 801 802

e-mail: marcinb@arch-dom-development.pl, biuro@arch-dom-development.pl

Więcej informacji na temat inwestycji znajduje się na stronie: arch-dom-development.pl

Artykuł sponsorowany

ARCH-DOM Development
Autor: mat. partnera ARCH-DOM Development
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE