Ciekawostki

Opuszczony szpital wojskowy na Podkarpaciu. Wnętrza jak z horroru!

2023-12-08 15:01

Szpital wojskowy na Podkarpaciu stoi opuszczony od wielu lat. Sfotografowany przez Mateusza Chmiela, autora bloga „Wspaniały widok na nic interesującego." obiekt robi ogromne wrażenie. Jego wnętrza przypominają scenografię najstraszniejszych horrorów. Nikt nie chciałby spędzić w tym budynku nocy.

Opuszczony szpital wojskowy na Podkarpaciu robi ogromne wrażenie. Odrapane ściany, ślady dłoni na drzwiach, tajemniczo uchylone drzwi, długie korytarze. Twórcy filmowi spokojnie mogliby nakręcić w budynku wyjątkowe sceny do mrocznego horroru. To miejsce stanowi cel wielu osób, które zajmują się tzw. urbexem, czyli eksploracją opuszczonych miejsc. I choć nie ma w nim już sprzętu i wiele lat obiekt stoi pusty, to nadal można poczuć historię tego miejsca. 

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpacie: Sfotografował opuszczone domy. Te zdjęcia są MOCNE!

Opuszczony szpital. Dalej czuć ten zapach

Autor bloga „Wspaniały widok na nic interesującego.”, Mateusz Chmiel opisał to miejsce na swojej stronie.

- To wręcz niesamowite, że po tylu latach od wyłączenia z użytku w salach operacyjnych wciąż wyraźnie czuć tam zapach charakterystycznej chemii używanej do ich dezynfekcji – pisał autor bloga.

Piraci na drogach. To oni stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE