Ogłoszenie Stali Mielec wywołało burzę. W sieci mnóstwo komentarzy

2022-06-07 10:44
Ogłoszenie Stali Mielec wywołało burzę. W sieci mnóstwo komentarzy
Autor: Canva/Twitter Stal Mielec

Ekstraklasowa Stal Mielec opublikowała w swoich mediach społecznościowych ogłoszenie. Klub szuka pracowników na zasadzie wolontariatu, co spotkało się z falą negatywnych komentarzy ze strony internautów. Jak można przeczytać: piłkarzom tez proponujecie wolontariat? - pisał jeden z dziennikarzy.

Stal Mielec opublikowała w swoich mediach społecznościowych ogłoszenie, w którym poszukuje dwóch pracowników: grafik/fotograf, pracownik administracji/ pracownik działu marketingu. - Klub FKS Stal Mielec S.A., jako jeden z 18-tu elitarnych klubów piłkarskich w Polsce, poszukuje dwóch osób do współpracy, na zasadzie wolontariatu, z perspektywą na pełen etat w przyszłości – możemy przeczytać w ogłoszeniu, które w sieci wywołało burzę negatywnych komentarzy wobec działaczy. Dodatkowo klub zachęca: współpracą z klubem ekstraklasowym, poznaniem zasad funkcjonowania klubu, a także nabyciu doświadczenie przy organizacji meczów w Ekstraklasie.

Robert Lewandowski po meczu z Walią

Ogłoszenie Stali Mielec wywołało burzę

Stal Mielec w minionym sezonie uważana była za klub, który nie utrzyma się wśród elity. Tak się nie stało, co z pewnością cieszy fanów piłki nożnej z Podkarpacia. Stal utrzymała się w Ekstraklasie i wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu. Niestety, o Stali znów zrobiło się głośno.

„Organizacyjnie Stal Mielec. Mijają lata, a hasło dalej aktualne” – komentował Wojciech Kowalczyk, były napastnik reprezentacji Polski.

"Piłkarzom też proponujecie wolontariat? Czy to jednak byłoby zbytnie narażenie się na śmieszność i obciach?" - komentował Szymon Mierzyński z WP SportoweFakty.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE