Wiemy, gdzie będą nowe odcinkowe pomiary prędkości na Podkarpaciu [LISTA]

i

Autor: Pixabay.com

Kierowcy

Odcinkowe pomiary prędkości na Podkarpaciu. Gdzie powstaną? [LISTA]

2023-10-22 9:15

Poznaliśmy lokalizację nowych odcinkowych pomiarów prędkości na Podkarpaciu. W województwie powstanie aż sześć nowych odcinków, na których będzie trzeba zdjąć nogę z gazu. Inaczej kierowca będę musiał liczyć się z mandatem. Nawet bez obecności policjanta z tzw. „suszarką”. Zobacz, gdzie szczególnie uważać na prędkość!

Fotoradary, ale i odcinkowe pomiary prędkości to bat na kierowców, którzy nie zważają na nadmierną prędkość. Od początku roku ustawione przy drogach urządzenia zarejestrowały już ponad 160 tysięcy przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości. Te statystyki z dnia na dzień będą coraz wyższe, a pomogą w tym nowe odcinkowe pomiary prędkości, których montaż ruszy już niebawem! W sumie na polskich drogach będą działały 73 urządzenia. - Te nowe obejmą 400 kilometrów nowych dróg w obu kierunkach. Tzn. 200 km w jedną stronę i 200 km w drugą - wyjaśnił główny inspektor transportu drogowego Alvin Gajadhur.

CZYTAJ TAKŻE: Nowe miejsca kiss&ride przy ulicy Kochanowskiego w Rzeszowie

Nowe odcinkowe pomiary prędkości na Podkarpaciu

Niedawno pisaliśmy o nowych fotoradarach na Podkarpaciu i opublikowaliśmy ich lokalizacje. Teraz przedstawiamy listę nowych miejsc z odcinkowym pomiarem prędkości w województwie podkarpackim, w których montaż ruszy w maju 2023 roku.

A. DZIAMBOR: PIS FUNKCJONUJE NA PAŃSTWIE JAK SZARAŃCZA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE