policja kajdanki

i

Autor: Pixabay

Obywatel Gruzji zatrzymany w ostatniej chwili na lotnisku! Był poszukiwany za kradzież dużej kwoty!

2021-09-03 13:44

W ręce podkarpackiej policji trafił 51-letni obywatel Gruzji, podejrzany o kradzież sporej ilości pieniędzy, dokumentów i kart bankomatowych. Policjanci zatrzymali go na lotnisku w Warszawie, dosłownie w ostatniej chwili! Gruzin usłyszał już zarzuty od prokuratora i następne trzy miesiące spędzi w więzieniu.

51-latek był poszukiwany w sprawie kradzieży dokonanej na jednym z mieszkańców Rzeszowa. Podejrzany, razem ze swoim wspólnikiem, ukradł sporo pieniędzy i dokumentów. Policja w trakcie śledztwa już wcześniej odnalazła samochód, którego mężczyźni użyli podczas kradzieży, lecz dopiero teraz udało im się złapać złodziei. Jak doszło do kradzieży?

Nieznany sprawca obserwował pokrzywdzonego, który z banku wybrał większą kwotę pieniędzy. Następnie uszkodził oponę w jego samochodzie, po czym razem z innym nieznanym mężczyzną, kierowcą seata, pojechali za pokrzywdzonym. Gdy ten zatrzymał się przed firmą, aby przepakować swoje rzeczy do drugiego samochodu, podejrzany wykorzystał okazję i dokonał kradzieży. Jego łupem padła znaczna kwota pieniędzy, dokumenty i karty bankomatowe - mówi Anna Klee-Bylica z Zespołu Prasowego KWP w Rzeszowie

CZYTAJ TAKŻE: Mieszkańcy Podkarpacia wydali dopiero 82 miliony na wakacje. ZUS podsumował bon turystyczny!

Zatrzymany w ostatniej chwili, przy próbie opuszczenia Polski

Mężczyznę przy próbie ucieczki z kraju zatrzymała Straż Graniczna na lotnisku w Warszawie. Sprawca został przewieziony do Rzeszowa, gdzie w Prokuraturze Rejonowej usłyszał zarzut kradzieży mienia znacznej wartości, posłużenia się cudzym dokumentem i niszczenia dokumentów. Sąd Rejonowy zdecydował, że najbliższe 3 miesiące Gruzin spędzi za kratkami. Policja próbuje również ustalić kim był drugi mężczyzna, kierujący samochodem.

Orzeł najadł się śmieci i nie mógł latać
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE