Jechała na podwójnym gazie, spowodowała kolicję i uciekła. Teraz odpowie za to przed sądem

i

Autor: pixabay

O włos od tragedii! Pijana kobieta w trakcie wymijania uderzyła w auto z dwójką dzieci w środku!

2021-06-24 15:16

Jechała z promilami, spowodowała kolizję i uciekła z miejsca wypadku. Niewiele brakowało i mogłaby doprowadzić do tragedii! 31-latka za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Do kolizji doszło na łuku drogi w Haczowie pod Brzozowem. Kobieta w pewnym momencie zjechała na przeciwny pas ruchu i w trakcie wymijania uderzyła w jadącą z naprzeciwka osobówkę, w której podróżowało dwoje dzieci. Kobieta uciekła z miejsca w wypadku, a w pościg za nią ruszył poszkodowany kierowca.

We wtorek, po godz. 20 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o tym, że w Haczowie doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwej kierującej. Skierowani na miejsce policjanci zastali zgłaszającego, który wskazał im kobietę. Z przekazanych przez niego informacji wynikało, że 31-latka kierowała oplem astrą, w miejscowości Bzianka.

- Kobieta na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu i w trakcie wymijania uderzyła w jadącego z naprzeciwka land rovera, którym podróżowała rodzina, w tym dwoje dzieci  - informują brzozowscy policjanci. 

CZYTAJ TAKŻE: Straż Graniczna zatrzymała Somalijczyka! Chciał dostać się na Maltę

Uciekła z miejsca w wypadku

Kobieta uciekła z miejsca w wypadku, a w pościg za nią ruszył poszkodowany kierowca. Gdy zatrzymał kobietę i zaczął z nią rozmawiać poczuł od niej alkohol. Bez chwili zawahania wezwał mundurowych. Okazało się, że 31-latka miała w sobie blisko dwa promile.

Kobieta straciła już prawo jazdy i grozi jej nawet do dwóch lat więzienia. Nie ominie jej również kara za spowodowanie kolizji.

Od 1 lipca w Rzeszowie startuje bilet zintegrowany!
Źródło: O włos od tragedii! Pijana kobieta w trakcie wymijania uderzyła w auto z dwójką dzieci w środku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE