Niezwykłe nagranie z Bieszczad: Pokazał willki polujące na łanię w rwącej wodzie

i

Autor: YouTube, screen

Niezwykłe nagranie z Bieszczad: Pokazał wilki polujące na łanię w rwącej wodzie [WIDEO]

2020-05-19 12:07

Dwa wilki postanowiły zjeść obiad. Na posiłek upatrzyły sobie sarenkę, która desperacko walczyła o swoje życie. To nagranie wbija w fotel.

Wilki w Bieszczadach polują na łanię

Bieszczady są uznawane za najdziksze góry w Polsce. Trudno się dziwić. Nie brakuje tu miejsc, w których zwierzęta rzadko widują ludzi mogą czyć się swobodnie. Ich życie możemy podziwiać dzięki nagraniom leśniczych, strażników granicznych, czy materiałom z fotopułapek. Wiele z nich robi ogromne wrażenie. Tak, jak uwiecznione niedawno wilki polujące na łanię.

Na kanale YouTube Mariusza Nędzyńskiego wylądował bowiem filmik nagrany 16 maja. Widać na nim dwa wilki, które próbują złapać obiad w postaci łani. Wilki doskonale współpracują ze sobą, a łania desperacko walczy o życie decydując się wskoczyć do rwącej wody.

Materiał mocno trzyma w napięciu. Pod publikacją pojawiła się lawina komentarzy zachwyconych internautów, na przykład (pisownia oryginalna):

"Niewiarygodne nagranie, trzyma w napięciu do samego końca"
"Niezwykłe!!! Jak się zmieniają, żeby odpocząć!!!"
"Lepsza akcja niż te pokazywane na Nat Geo Wild"
"Natura to piękno, ale i okrucieństwo, jak wszystko, ma swoje dobre i złe strony. Dziękuję!"

Posłuchaj o metodach walki z lękami i fobią. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE