Nietypowa kraksa w Rzeszowie. Hulajnogą elektryczną wjechała w wózek inwalidzki

2021-08-26 13:15
Nietypowa kraksa w Rzeszowie. Hulajnogą elektryczną wjechała w wózek inwalidzki
Autor: Mercedes-Benz Nietypowa kraksa w Rzeszowie. Hulajnogą elektryczną wjechała w wózek inwalidzki

Policjanci wyjaśniają jak doszło do nietypowego zdarzenia na jednej z rzeszowskich ulic. 20-latka, jadąca po chodniku elektryczną hulajnogą, zderzyła się z wózkiem inwalidzkim. W kraksie ucierpiała kobieta. Na badania został przewieziony również mężczyzna poruszający się na wózku.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30, na ul. Cieplińskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, jadąca po chodniku hulajnogą elektryczną, 20-letnia mieszkanka Przemyśla, na wysokości przystanku autobusowego, wjechała w wózek inwalidzki. Na wózku, pchanym przez rodzica, siedział 18-letni mężczyzna.

CZYTAJ TAKŻE: Policjanci zgubili 42 pistolety! Jest NAGRODA za odnalezienie broni

Policjanci wyjaśnią jak do tego doszło

W wyniku zderzania ranna została dziewczyna jadąca się hulajnogą. Na badania został przewieziony również 18-latek. Kobieta w chwili zdarzenia była trzeźwa. Okoliczności wypadku wyjaśniają teraz policjanci z Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Poszukiwany złodziej i koń
Sonda
Czy korzystasz z e-hulajnogi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE