Nie żyje 20-letni kobieta i 75-letni mężczyzna. Dwa tragiczne wypadki na drogach w regionie

2022-06-05 10:51
Nie żyje 20-letni kobieta i 75-letni mężczyzna. Dwa tragiczne wypadki na drogach w regionie
Autor: Materiały prasowe/ Podkarpacka policja

Do pierwszego doszło wczoraj w Komborni około godziny 11. Przewieziony do szpitala 75-letni kierowca busa zamarł po kilku godzinach. Uratować nie udało się też życia 20-latki z powiatu stalowowolskiego, która nad ranem uderzyła w drzewo.

Przez kilka godzin trwały wczoraj utrudnienia na krajowej 19-stce w Komborni, gdzie doszło do zderzenia ciężarówki z busem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych-  kierujący busem 75-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, prawdopodobnie na śliskiej nawierzchni, wpadł w poślizg, uderzył w barierę, po czym odbił się od niej, wjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z ciężarówką.

Nieprzytomny mężczyzna trafił do szpitala. Niestety, w wyniku doznanych obrażeń, po kilku godzinach zmarł. Kierowca ciężarowego mana w chwili wypadku był trzeźwy. 

Do drugie tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj nad ranem w Jastkowicach. Jak przekazują policjanci- kierująca oplem 20-latka, na łuku drogi, prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo.

Mimo udzielenia pomocy kobiecie- jej życia nie udało się uratować. Podróżowała sama.

Drogowskazy: o migrenie, czyli bólu uniemożliwiającym funkcjonowanie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ
Michał Chojecki komentuje sukces Igi Świątek w Paryżu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE