Nie zapłacisz kartą za bilet w ośmiu biletomatach w Rzeszowie. W których?

2021-04-20 6:25 af A.I
RZESZÓW: Miasto szykuje się do trzeciego etapu wymiany wiat przystankowych i przebudowy zatok!
Autor: Weronika Kasza

Mamy ważną informację dla pasażerów komunikacji miejskiej w Rzeszowie. W 8 stacjonarnych biletomatach na razie nie kupicie biletu jeśli chcecie za niego zapłacić kartą bankową. Taka możliwość została na moment wstrzymana. W których biletomatach nie można zapłacić kartą? Jak kupić bilet inaczej?

Aktualnie nie zapłacicie kartą płatniczą w ośmiu biletomatach stacjonarnych przy przystankach: Bardowskiego 01 (1B), Bł. Karoliny przedszkole 07 (81G), Hetmańska przychodnia 03 (18A), Obr. Poczty Gdańskiej 01 (18E), Okulickiego osiedle 01 (2E), Piłsudskiego U. Marszałkowski 08 (1S), Pl. Wolności 01 (2C), Rejtana Millenium Hall 07 (80A).

- W przypadku tych urządzeń skończyła się umowa pomiędzy firmą zarządzającą urządzeniami, a bankiem. Dlatego nowa umowa z bankiem została już zawarta, ale konieczna jest zmiana oprogramowania w tych urządzeniach - słyszymy w rzeszowskim ratuszu.

Kwietniowa Rzeszowska Masa Krytyczna indywidualnie!

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Nowe oprogramowanie jest już wgrywane. A to oznacza, że biletomaty sukcesywnie będą uruchamiane na nowo. Problem z płatnością kartą w urządzeniach, ma być rozwiązany najpóźniej do końca tego tygodnia. 

Jak zatem kupić bilet?

- Przypominamy, że istnieje możliwość zakupu biletu jednoprzejazdowego w systemie płatności zbliżeniowych w kasownikach za pomocą karty  płatniczej, telefonu  lub zegarka, bez konieczności posiadania papierowego biletu czy też Rzeszowskiej Karty Miejskiej. Zapraszamy również do zakupu biletów okresowych w sklepie internetowym ebilet.erzeszow.pl lub biletomatach w innych lokalizacjach - czytamy na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE