Napad na kantor w Rzeszowie. Właściciel oferuję nagrodę za pomoc

i

Autor: Pixabay.pl

Napad na kantor w Rzeszowie. Właściciel oferuję nagrodę za pomoc

2022-10-04 14:14

Sprawcy spektakularnego napadu na kantor w Rzeszowie nadal pozostają nieuchwytni. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Jak informuje rzeszowska policja złodzieje weszli do kantora przez dziurę w ścianie. Właściciel poinformował, że oferuję nagrodę za pomoc w złapaniu odpowiedzialnych za napad mężczyzn.

O włamaniu i kradzieży pieniędzy z kantoru przy ulicy Kościuszki w Rzeszowie, policjanci zostali poinformowali w poniedziałek około godziny 9.30. Na miejsce pojechała ekipa dochodzeniowo-śledcza, która potwierdziła włamanie i przeprowadziła oględziny na miejscu.

- Sprawcy dostali się środka poprzez wyburzenie ściany przylegającej do kantoru – mówi nam nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP Rzeszów.

Dodaje, że „na chwilę obecną o szczegółach nie możemy rozmawiać” i nie podaje kwoty, która padła łupem złodziei. Jednak jak nieoficjalnie poinformował portal RMF24.pl, przestępcy mieli wynieść z kantora ok. 800 tysięcy złotych.

Policjanci ratowali psa, który utknął na dachu

Właściciel oferuję nagrodę za pomoc

Właściciel kantoru na swoim Facebooku napisał, że oferuje nagrodę za pomoc w złapaniu złodziei.

Włamanie do Kantoru Wymiany Walut w Rzeszowie w nocy 1.10/2.10 w godzinach 0:15, jeżeli ktoś mógłby zidentyfikować sprawców po krótkim filmie z monitoringu, proszę o kontakt z Komendą Policji w Rzeszowie lub pod nr tel. 509 845 765. Za udzielenie informacji pomocnej w schwytaniu sprawców czeka nagroda - mogliśmy przeczytać na facebooku. 

Do informacji na Facebooku dołączone było również wideo z monitoringu, na którym było widać niewyraźne dwie postacie. Post został usunięty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE