Ranking

Oto najzabawniejsze nazwy miejscowości w województwie Podkarpackim. Umiejesz się do łez!

2023-11-30 14:03

Najzabawniejsze nazwy miejscowości na Podkarpaciu. Znacie je wszystkie? Ona mogą bawić do łez. W całej Polsce takich jest mnóstwo zabawnych nazw, ale województwo podkarpackie szczególnie ma się czym pochwalić! Patrząc na niektóre nazwy nie sposób się nie zaśmiać, bo są naprawdę oryginalne. Sprawdźcie jakie wybraliśmy dla was, ale może znacie jakieś inne?

Na Podkarpaciu jest ok. 50 miast i ponad 1500 wsi. Istnieje więc duża szansa na to, że podróżując po województwie podkarpackim natkniemy się na miejscowość z nietypową nazwą, a nawet taką, która może wprawić w zakłopotanie. Nieco skróciliśmy Czytelnikom tę drogę i wybraliśmy sporo nazw z regionu, które mogą rozbawić do łez. Są zabawne i oryginalne. Wśród nich możemy znaleźć np. Krowicę Samą, Cygany, Mrzygłód, czy chociażby Cierpisz i Gnojnice.

CZYTAJ TAKŻE: Opuszczona niebieska cerkiew na Podkarpaciu. Ktoś o nią dba?

Najzabawniejsze nazwy miejscowości na Podkarpaciu. Bawią do łez!

Zobaczcie, jakie nazwy znalazły się w naszym zestawieniu:

Na rowerze chcieli ukraść 700 tysięcy złotych. Zatrzymała ich kuloodporna szyba

Pamiętasz, jak się nazywały te perełki PRL-u?

Pytanie 1 z 8
Ten fotel nazywał się?
Taki fotel nazywał się?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE