Najciekawsze aukcje WOŚP 2023 na Podkarpaciu. Mobilna sauna, mycie auta, noc w przyczepie

2023-01-27 20:58

Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 trwają. Jak co roku są też takie, które dotyczą województwa podkarpackiego. Co ciekawego można wylosować w aukcjach wystawionych przez podkarpackie sztaby WOŚP? Zobaczcie, bo wybór jest ogromny i bardzo ciekawy. To między innymi przelot balonem nad Krosnem, kompleksowe mycie samochodu, dwa dni w mobilnej saunie, czy chociażby dwie noce w kultowej przyczepie.

Takich aukcji WOŚP jak przy okazji 31. Finału dawno nie było. Na stronach podkarpackich sztabów można znaleźć wiele ciekawych, a nawet niesamowitych propozycji. Jest w czym wybierać i licytować, bo aukcje nadal trwają. My wybraliśmy kilkanaście najciekawszych, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom sportu, podróży, muzyki i emocjonujących przeżyć. Zobaczcie sami: 

CZYTAJ TAKŻE: Najciekawsze aukcje WOŚP 2023. To prawdziwe perełki!

31. Finał WOŚP na Podkarpaciu

31. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 29 stycznia. W kilku podkarpackich miastach zaplanowano z tej okazji wiele wydarzeń. W stolicy województwa, czyli w Rzeszowie odbędą się między innymi koncerty Majki Jeżowskiej, czy Margaret. Na Rynku będzie można uczestniczyć w pokazach psów, wozów bojowych i pożarniczych prezentowanych przez Fundację Stalowa Historia. Będą także atrakcje Klubu Morsów Sopelek, malowanie buziek i brokatowe tatuaże, balony, a także warsztaty z serduszkowymi łapaczami snów, zawieszkami i przypinkami animowane przez Mini Brain Academy.

W Tyczynie będzie można uczestniczyć w pięciu wydarzeniach, które potrwają przez cały weekend. To między innymi orkiestrowy turniej w siatkówkę, rajd rowerowy a także bieg „Policz się z cukrzycą”. Będzie można też zamienić kilometry na złotówki. Jak?

- Nasze stoisko w ramach e-rajdu, będzie zawierać 6 trenażerów, na których umieszczone są rowery. Dwa z nich przeznaczone są dla dwóch śmiałków, którzy podejmą się jazdy od godziny 7:00 i będą nabijać kilometry nie przerwanie przez 12 godzin. Kolejne dwa trenażery będą przeznaczone dla grup kolarskich, które dokonały wcześniej rezerwacji na daną godzinę. Ostatnie dwa trenażery będą dostępne dla publiczności. Każdy może przejechać tyle kilometrów ile da radę. Sam decydujesz ile chcesz jechać, czy będzie to 2, 7 czy 15 kilometrów, nie ważne! Ważne, że bez względu na przejechany dystans pomagasz w zbiórce na cel 31. Finału WOŚP. Przyjdź na halę sportową w Tyczynie, (dawne gimnazjum) w niedzielę 29 stycznia i pomagaj razem z nami poprzez wysiłek fizyczny – czytamy na stronie sztabu WOŚP w Tyczynie.

W Przemyślu również nie zabraknie atrakcji. Od samego rana na przemyskim Rynku zrobi się głośno za sprawą Automobilklubu. Od 12:00 do 16:00 na tarasie nad Sanem przy ul. Wyb. Jana Pawła II królować będą Przemyskie Morsy. Od 15:00 do 18:00 w foyer i Galerii Zamek będą się odbywać animacje dla dzieciaków, a od 18:00 do 20:00 w Rynku Starego Miasta rozegra się spektakl uliczny „Światło Serca Nadziei”.

Ikony Motoryzacji na PGE Narodowym. Wystawa luksusowych i słynnych aut
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE