Najciekawsze atrakcje w Rzeszowie według serwisu GoWork.pl

2023-03-01 7:42

Urząd Miasta Rzeszowa pochwalił się w swoim serwisie najciekawszymi atrakcjami Rzeszowa według portalu GoWork.pl. Które rzeszowskie atrakcje znalazły się na liście? Twórcy zestawienia wzięli również pod uwagę wydarzenia, które odbywają się cyklicznie w stolicy Podkarpacia.

W serwisie Urzędu Miasta Rzeszowa możemy przeczytać, że z artykułu opublikowanego na portalu GoWork.pl możemy dowiedzieć, co warto zobaczyć w stolicy Podkarpacia. „Niezależnie od wieku i pory roku. W artykule mamy podział na najważniejsze atrakcje, zabytki i wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Wyróżnione zostały zarówno perełki architektoniczne, jak i obiekty sakralne oraz atrakcje dla dzieci” – podaje UM Rzeszowa. Wśród najważniejszych wydarzeń, które cyklicznie odbywają się w Rzeszowie wymieniono: Święto Paniagi, Europejski Stadion Kultury, Festiwal Zespołów Polonijnych, czy całkiem nowy festiwal Karpaty na Widelcu. A jakie miejsca znalazły się na liście najciekawszych atrakcji Rzeszowa? Zobaczcie:

Źródło: erzeszow.pl/gowork.pl blog

Covery obok których nie da się przejść obojętnie. Dorównują oryginałom!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE