Najbardziej rozczarowuje miasta świata! Odwiedzisz je i popsujesz sobie wakacje

i

Autor: pexels

Najbardziej rozczarowuje miasta świata! Odwiedzisz je i popsujesz sobie wakacje

2023-02-02 15:21

Co jeśli po dotarciu do wymarzonego miasta z listy najpopularniejszych na świecie, zamiast zachwytu, poczujesz rozczarowanie? Nie będziesz jedyny! Oto lista najbardziej przereklamowanych miejsc świata. Nie jedź tam, jeśli nie chcesz popsuć sobie wakacji.

Choć zima nie odpuszcza, warto przenieść się choć w myślach w rejony okołowakacyjne. Okazją do tego jest ranking miast, które najbardziej rozczarowały turystów. Od razu zdradzimy, że na liście znalazły się jedne z największych metropolie świata, od lat królujące w zestawieniach najbardziej pożądanych wakacyjnych kierunków. Jak się okazuje, wcale nie ma daleko od wymarzonej destynacji do tej po prostu rozczarowującej.

Ranking najbardziej rozczarowujących miast świata

Ranking najbardziej przereklamowanych miejsc na świecie opublikował popularna brytyjska platforma analityczna King Casino Bonu. Twórcy listy przyjrzeli się opiniom podróżujących, który z wyjazdu zamiast zachwyceni i oczarowani klimatem, wrócili zwyczajnie… zawiedzeni. By wyniki były miarodajne, próba badanych powinna być odpowiednio duża. Właśnie dlatego analitycy sięgnęli po tysiące recenzji, które rozczarowani turyści pozostawili w serwisach oceniających podróże. Autorzy zawęzili liczbę wyjazdowych kierunków do 85 najpopularniejszych miast świata. Jak prezentuje się ich czołówka?

Ranking 10 najbardziej rozczarowujących miast świata znajdziecie w galerii poniżej!

Oto sposób na tanie podróżowanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE