Nagrali cover Ronnie Ferrari na dziecięcej onkologii. Ten teledysk wbija w fotel! [WIDEO]

2020-02-07 11:43 Sylwia Indycka-Rosół
Nagrali cover Ronie Ferrari na dziecięcej onkologii. Ten teledysk wbija w fotel!
Autor: YouTube,screen

Najpierw śpiewali "Serce piko". Teraz rzeszowscy ratownicy medyczni wzięli na warsztat przebój "Ona by tak chciała". Jest sztos!

Ona by tak chciała bym był zdrowy - będzie HIT!

Zdecydowanie wpada w ucho, a teledysk i przekaz odbierają mowę. Rzeszowscy ratownicy medyczni z grupy PASSIO postanowili nagrać cover "Ona by tak chciała". Ich wersja nosi tytuł "Ona by tak chciała bym był zdrowy" i dosłownie wgniata w fotel.

Głównym bohaterem jest młody chłopak, który walczy z nowotworem. Swoją opowieść zaczyna tak:

"Siedzę na onko sam, enkorton działa w głowie,
wenflona w łapie mam, wyciągnąć go nie mogę,
odchodzę w ciemny kąt i kwaśną minę robię
i widzę lekarz mknie, przy krótrym tracę mowę..."

Kawałek chwyta za serce i niesie jasny przekaz - nigdy nie wolno się poddawać:

"Przed Wami wyjątkowy cover - scenariusz do niego napisało życie, a dokładniej choroba, która dotknęła Mateusza Rejowskiego. Chłoniak Hodgkina opanował organizm Mateusza nagle przewracając świat do góry nogami. Mateusz się nie poddał i co najbardziej wyjątkowe postanowił nagrać utwór, który będzie trzymał na duchu i dodawał wiary dzieciakom zmagającym się z nowotworami" - pisze Mateusz Mokrzycki, założyciel PASSIO.

Przyznajemy, że wyszło mega! Ten cover po prostu trzeba zobaczyć (i posłuchać)!

Zaczęło się od "Serce piko"

Pierwszy cover rzeszowskich ratowników to "Serce piko" na nutę Despacito. Ten kawałek opowiada o metodach ratowania przy zwale serca. Szybko zrobiło się o nim głośno.

"Zadławienie w Zakopanem"


Chłopaki mają też na swoim koncie cover "Zadławienie w Zakopanem", w którym łasuch Janusz dławi się bananem. Na szczęście w pobliżu trafia się ktoś, kto wie, jak zareagować, by uratować mu życie.

Czekamy na więcej! 

Projekt wspiera miasto Rzeszów. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE