Wypadki śmiertelne w Rzeszowie

i

Autor: Pixabay

Na tych ulicach Rzeszowa w 2020 roku w wypadkach samochodowych zginęli ludzie [WYPADKI ŚMIERTELNE]

2021-01-01 11:00

Rzeszów na tle innych miast w Polsce jest bezpieczny. Jednak i tu dochodzi do tragedii, na przykład tych na drogach. Mamy wykaz ulic, na których w 2020 w stolicy Podkarpacia zginęli ludzie. Tu warto uważać szczególnie!

Wypadki śmiertelne w Rzeszowie 2020

Niska przestępczość i stosunkowo niewielka liczba wypadków drogowych to niewątpliwe zalety mieszkania w Rzeszowie. Jednak i tu czasami dochodzi do tragedii. Zapytaliśmy rzeszowską policję, na których ulicach miasta w 2020 roku w wypadkach drogowych zginęli ludzie. Odpowiedź można znaleźć w galerii poniżej:

Wypadki w Rzeszowie w 2020 roku

Co ciekawe, dane dotyczące wypadków drogowych w stolicy Podkarpacia nie pokrywają się z tymi dotyczącymi wypadków w ogóle. Poniżej prezentujemy ulice, na których w 2020 roku doszło do największej liczby wypadków. To wyraźny sygnał, że kierowcy w tych rejonach miasta powinni szczególnie zachować ostrożność:

Przyczyny wypadków na drogach

Pamiętajmy, że najczęstsze przyczyny wypadków drogowych, także tych ze skutkiem śmiertelnym to:

  • niedostosowanie prędkości do panujących warunków,
  • jazda pod wpływem.

Do tego warto wymienić też niedoświadczenie kierowcy, czy rozkojarzenie za kółkiem, na przykład przez korzystanie z telefonu komórkowego.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia 2020 roku

Pytanie 1 z 25
Ta zaraza opanowała w tym roku cały świat! Mowa o:
Posłuchaj o anemii, czyli kłopotach z żelazem w okresie ciąży. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Fabryka tradycyjnych bombek w Złotoryi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE