Wydarzenia

Na Podkarpaciu powstaną nowe stacje paliw. Wiemy gdzie!

2023-04-14 16:43

W najbliższym czasie na Podkarpaciu otworzą się nowe stacje paliw. Węgierskie MOL coraz bardziej rozpycha się na polskim rynku i już otwiera pierwsze stacje, a będzie ich łącznie ponad 400. Wiemy, że w województwie podkarpackim będzie ich 11. Poznaliśmy konkretne lokalizacje nowych stacji w naszym województwie.

Pierwsza stacja MOL w Polsce zaczęła działać przy trasie S7 w województwie Świętokrzyskim. W następnych dniach i miesiącach otwierane będą kolejne, w tym też na Podkarpaciu. Łącznie w całej Polsce ma być ich 413. Ile w naszym regionie? Z rozpiski lokalizacji możemy dowiedzieć się, że na ten moment MOL planuje otworzyć swoje stacje w 11 miejscach na terenie województwa podkarpackiego. Poznaliśmy konkretne adresy, a także udostępniono mapę z lokalizacjami. Zobaczcie, gdzie za niedługo otworzą się nowe stacje MOL na Podkarpaciu.

CZYTAJ TAKŻE: Koniec Browaru Leżajsk. Zniknie z półek?

Mapa nowych stacji MOL

W grudniu 2022 roku MOL przejął od Orlenu ponad 400 stacji dawnego Lotosu. I to właśnie na ich miejsce powstaną stacje pod nowym szyldem. Pełną mapę można zobaczyć »TUTAJ«.

Czy w Polsce paliwo na Orlenie jest najtańsze? Wyniki naszego śledztwa zaskakują!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE